3.7.2015 / 11:00

Celostátní přehlídka a dílna amatérského loutkářství promění město Chrudm na ráj loutkářů a dětí plný fantazie a nevšedních divadelních zážitků.

Loutkářská představení a program festivalu je na webu www.loutkarska-chrudim.cz

Online prodej jednotlivých vstupenek byl již zahájen. Hromadné objednávky vstupenek zasílejte na predprodej@chbeseda.cz

Představení, která jsou v MEDu, najdete právě zde v Muzeu.

Atmosféru doplní i koncerty před muzeem

pátek 3. července ve 20.00 h před muzeem CREEDENCE REVIVAL

Partička muzikantských matadorů z východních Čech založila český revival americké skupiny Creedence Clearwater Revival v 90. letech. Při jejich vystoupení se můžete zaposlouchat do pohodového, melodického country rocku.

sobota 4. července ve 20.00 h před muzeem GREENHORNS

V roce 2015 se současní Greenhorns rozhodli oslavit 50. výročí založení vystoupením, které se nastrojovým obsazením a výběrem písní vrací do legendárních let této kapely. Vystoupení sestavené z největších hitů, hrané akusticky a v posílené sestavě vyráží na GREENHORNS RETRO 50 TOUR.

Fotogalerie akce