4.10.2019 / 17:00

PRVNÍ PRODLOUŽENÁ (kurz A v pátek 4.10. od 20 h, kurz B v pátek 11.10. od 20 h)

• pro dívky doporučujeme dlouhé šaty
  • dívky přinesou vytvořené motýlky pro chlapce (fantazii se meze nekladou :-) )
  • pro chlapce platí standardní oděv
  • chlapci přinesou vytvořené náramky pro dámy  (fantazii se meze nekladou :-) )

DRUHÁ PRODLOUŽENÁ (kurz A v pátek 1.11. od 20 h, kurz B v pátek 8.11. od 20 h)

• pro dívky doporučujeme dlouhé šaty
  • pro chlapce platí standardní oděv
  • FOTOGRAFOVÁNÍ (objednávka v den prodloužené ve vestibulu (v prostoru šaten) Muzea, platba 80 Kč / fotografie)

PLES V BÍLÉM • VĚNEČEK (kurz A v pátek 29. listopadu, kurz B v sobotu 7. prosince 2019, začátek v 19 h)

• pro dívky doporučujeme bílé dlouhé šaty

TANEČNÍ KURZY

• Kurzy se pravidelně střídají.
  • před začátkem tanečních probíhá prodej vstupenek na stání (omezený počet). Přednost při vstupu mají rodiče a prarodiče (na taneční, které začínají ve 20 hodin, začíná prodej vstupenek až po odchodu předchozí skupiny)
  • Vstup ve společenském oděvu.
  • Tanečníci a návštěvníci berou na vědomí, že z této akce bude pořizován foto a audio/video záznam.
  • Gardenky jsou s určením místa na balkóně.
  • Pod vedením tanečního mistra pana Martina Dytrta se v Tanečních naučíte nejen pohybovat na parketu, ale i ve společnosti. Provede Vás základními kroky standardních i latinskoamerických tanců. Ale především, odnesete si vzpomínky a zážitky, na které budete jistě i po letech vzpomínat. Čeká Vás 13 tanečních lekcí, z toho 3 prodloužené včetně věnečku.

STORNOPODMÍNKY:

• Po zahájení kurzu kurzovné nevracíme.

Změna vyhrazena.