6.3.2020 / 20:00

Chrudimské Benátky

Městský úřad Chrudim, Odbor sociálních věcí a neziskové organizace z Chrudimi zvou své příznivce na 5. ročník reprezentačního plesu Chrudimské Benátky, který se uskuteční v pátek 6. března ve velkém sále chrudimského Muzea od 20 hodin. Záštitu nad plesem přijal radní Pardubického kraje, pan Pavel Šotola, a místostarosta města Chrudim, pan Pavel Štěpánek.

Pořadatelé plesu budou nadšeni, pokud návštěvníci zkrášlí svůj šat o benátské doplňky, jako škrabošky, vějíře, paruky a další. Tím sami podtrhnou atmosféru akce a předešlé ročníky dokazují, že to návštěvníky baví. Sami realizátoři věnují výzdobě sálu, výběru občerstvení a přípravě programu vysokou pozornost. Naším přáním je, abychom si to společně všichni užili a vše bylo dokonalé.

Návštěvníci se mohou těšit na tradiční program, který hudebně podpoří Taneční a dechový orchestr ZUŠ Chrudim a DJ Spalda, slovem bude ples provázet moderátorské duo Eva Čejková Vašková a Martin Dytrt. Své štěstí mohou návštěvníci vyzkoušet v tombole a zažijí nevšední zážitek v podobě půlnočního překvapení. Pro nezmary bude na ples navazovat afterparty ve vinárně Muzea, a to od 01.30 do 4 hodin.

Pojďme společně zakusit neopakovatelnou atmosféru benátského karnevalu, a to přímo v novobarokním sálu Muzea v naší malebné Chrudimi.

Vstupenky jsou k zakoupení v informačním centru.

© Chrudimská beseda  /  Login  /  webové stránky: moje GRAFIKA