22.2.2019 / 20:00

CHRUDIMSKÉ BENÁTKY

Městský úřad Chrudim, Odbor sociálních věcí  a neziskové organizace z Chrudimi zvou své příznivce na 4. ročník reprezentačního plesu „Chrudimské Benátky“, který se uskuteční v pátek 22. února ve Velkém sále chrudimského Muzea od 20 hodin.

Pořadatelé plesu budou nadšeni, pokud návštěvníci zkrášlí svůj šat o benátské doplňky, jako škrabošky, vějíře, paruky a další. Tím sami podtrhnou atmosféru akce a předešlé ročníky dokazují, že to návštěvníky baví. Sami realizátoři věnují výzdobě sálu, výběru občerstvení a přípravě programu vysokou pozornost. „Naším přáním je, abychom si to společně všichni užili a vše bylo dokonalé,“ říká Martin Dytrt za sociální odbor Městského úřadu Chrudim.

Návštěvníci se mohou těšit na tradiční program, který hudebně podpoří orchestr ZUŠ Chrudim a DJ Spalda. Zároveň mohou vyzkoušet své štěstí v tombole a zažijí nevšední zážitek v podobě půlnočního překvapení.

Pojďme společně zažít neopakovatelnou atmosféru Benátského karnevalu a to přímo v novorenesančním sálu Muzea v naší malebné Chrudimi.

Prodej vstupenek v Turistickém informačním centru Chrudim.