23.2.2018 / 20:00

III. reprezentační ples neziskového sektoru

V pátek 23. února 2018 se ve velkém sále chrudimského Muzea uskuteční 3. reprezentační ples neziskového sektoru Chrudimské Benátky.  Akce  je  příležitostí  k neformálnímu  setkání  pracovníků  a  příznivců neziskových organizací s představiteli veřejné správy i podnikatelské sféry a skvělým místem pro navazování nových kontaktů a budování vzájemně prospěšných vztahů.

Úderem 20. hodiny návštěvníky plesu přivítá osvědčená moderátorská dvojice Petra Beránková a Martin Dytrt. Podporu bohulibé činnosti vyjádří patroni plesu – Mgr. Petr Řezníček a Ing. Pavel Šotola.  Zahájení plesu vygraduje vystoupením VIP hostů, kterými jsou vítězové šesté řady StarDance Anna Polívková a Michal Kurtiš. 

Po slavnostním zahájení plesu mohou návštěvníci, díky štědrosti regionálních  podnikatelů,  zkusit  štěstí  v  bohaté  tombole.  Ta  se  bude vydávat  do  24.00  hodin.  Nicméně  každý  z návštěvníků  s platnou vstupenkou je zařazen do slosování velké tomboly, která je vyhlášena o půlnoci. 

V průběhu  celého  večera  se  o  zábavu  postarají  Taneční  a  dechový orchestr ZUŠ Chrudim a DJ Spalda. Na bezproblémovém průběhu plesu se podílejí dobrovolníci z řad studentů Gymnázia Josefa Ressela nebo Střední školy zdravotní a sociální a další fanoušci neziskového sektoru. 

Ples Chrudimské Benátky se již od počátku těší vysoké návštěvnosti a skvělé atmosféře, kterou podtrhují samotní návštěvníci akce svými 
doplňky ve stylu benátského karnevalu. Organizační výbor: Odbor sociálních věcí Městského úřadu Chrudim, Amalthea, Český červený kříž, EDDA, Farní Charita Chrudim, MaChr, Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, Péče o duševní zdraví, Šance pro Tebe a Truhlářství Spalto.

Přijměte naše srdečné pozvání!

© Chrudimská beseda  /  Login  /  webové stránky: moje GRAFIKA